Wil je niet meer afhankelijk zijn van je Verslaving?
Ontdek de kracht in jezelf Afspraak maken voor een Sessie
Hypnose een zachte weg naar blijvende vrijheid
Misschien heb je al zoveel geprobeerd om te stoppen met roken, emotie-eten of een andere gewoonte die je los wilt laten. Steeds weer begin je vol goede moed, maar toch lijk je steeds terug te vallen. Dat kan frustrerend en ontmoedigend voelen.
Maar weet dit: het ligt niet aan jou.
Wilskracht alleen is niet genoeg, omdat diep van binnen je onderbewustzijn nog steeds hetzelfde oude programma draait. En zolang dat niet verandert, blijf je onbewust teruggrijpen naar wat vertrouwd voelt, zelfs als je weet dat het je niet helpt.
Met hypnose gaan we op een liefdevolle en zachte manier naar de kern. We werken met je onderbewustzijn om vastgeroeste patronen los te laten en te vervangen door positieve, bevrijdende overtuigingen. Je hoeft niet te vechten of jezelf te forceren. Verandering mag je moeiteloos voelen en ervaren.
Stel je eens voor… een leven waarin je vrij bent. Waarin je rust voelt in jezelf, zonder die oude drang. Je hoeft het niet alleen te doen. Ik loop met je mee op dit pad naar vrijheid op jouw tempo.
Ben je er klaar voor om los te laten? Je bent het waard.
Stoppen met Roken
Stoppen met roken mag makkelijker bevrijd jezelf met hypnose
Misschien heb je al vaker geprobeerd te stoppen met roken. In het begin gaat het goed, maar voor je het weet, grijp je weer naar die sigaret. Dat kan frustrerend voelen, alsof je vastzit in een patroon waar je maar niet uitkomt.
Stoppen met roken is moeilijk, niet omdat je te weinig wilskracht hebt, maar omdat de gewoonte diep in je onderbewustzijn is verankerd. Het is niet alleen de nicotine, het zijn de momenten, de gewoonten, het gevoel dat er iets ontbreekt. Je onderbewustzijn heeft jou geprogrammeerd als een “roker”, en zolang dat niet verandert, blijft de drang bestaan. En dat is precies waar hypnose jou kan helpen.
Met hypnose herschrijven we dat oude programma. Op een zachte, natuurlijke manier leert je onderbewustzijn zich gedragen als een niet-roker. Je zult merken dat de drang verdwijnt en dat stoppen niet langer een gevecht hoeft te zijn.
Stel je voor… Vrijheid, Rust & Ademhalen zonder afhankelijkheid.
Jij bent zoveel krachtiger dan je verslaving. Laat mij je helpen om die kracht weer te voelen.
Tarief:
Een Hypnose Sessie van +/- 90 min € 150,00
Twee Hypnose Sessies van +/- 90 min € 300,00
Drie Hypnose Sessies van +/- 90 min € 400,00
Afvallen
Een liefdevolle weg naar vrijheid
Herken je het gevoel dat je altijd bezig bent met diëten? Dat je keer op keer probeert af te vallen, maar uiteindelijk toch weer aankomt? Misschien voel je je gefrustreerd, machteloos of zelfs moedeloos.
Emotie-eten is geen gebrek aan discipline. Het is een patroon dat diep in je onderbewustzijn verankerd zit. Misschien merk je dat je geen rem hebt als je eenmaal begint met eten, of dat je eet zonder écht honger te hebben—maar uit verveling, troost of gewoonte. Met hypnose kunnen we dit patroon doorbreken.
Samen herprogrammeren we jouw onderbewustzijn, zodat:
* Je lichaam eerder aangeeft dat het verzadigd is.
* Je niet langer getriggerd wordt om te eten uit emotie of verveling.
* Je vanzelf in balans komt met voeding, zonder strijd of schuldgevoel.
Je hoeft niet meer constant na te denken over wat je wel en niet mag eten. Afvallen mag moeiteloos voelen. Je mag leren vertrouwen op je lichaam.
Jij verdient een liefdevolle relatie met eten en met jezelf.
Laat me je helpen om deze vrijheid te ervaren.
Tarief:
Een Hypnose Sessie van +/- 90 min € 150,00
Twee Hypnose Sessies van +/- 90 min € 300,00
Drie Hypnose Sessies van +/- 90 min € 400,00
Wil je een factuur op bedrijfsnaam, dan zijn alle genoemde bedragen excl. de Btw.
Belangrijk
🌹Bij Para Centrum De Roos staat jouw welzijn centraal. Het is goed om te weten dat onze behandelingen, sessies & consulten bedoeld zijn als aanvulling op je welzijn en persoonlijke groei, maar geen vervanging vormen voor reguliere medische zorgt.
Wat levert een traject je op bij stoppen met roken of afvallen?
Makkelijk nieuw gedrag in de praktijk brengen
De grootste uitdaging bij verslaving is om weer terug te vallen. Doordat we je onderbewustzijn nieuwe suggesties hebben gegeven, is het opeens makkelijk om die fles te laten staan of om niet te roken. Het is dus makkelijk om vol te houden in de praktijk!
Blijvende verandering
Doordat we je verslaving echt bij de kern aanpakken, zorgt dit voor een blijvende verandering. Je hoeft er niet hard voor te werken en je hebt er je hele leven lang profijt van.
Vrijer leven
Je verslaving geeft je niet langer het gevoel dat je gevangen zit en overheerst niet langer je leven. Je voelt je vrijer, vrolijker en lichter. Omdat we je onderbewustzijn nieuwe suggesties hebben gegeven, is het opeens makkelijk om die fles te laten staan of om niet te roken. Het is dus makkelijk om vol te houden in de praktijk!
Praktische Informatie
Kosten & Sessies:
* Één sessie (ca. 90 min) – €150,-
* Twee sessies (ca. 90 min per sessie) – €300,-
* Drie sessies (ca. 90 min per sessie) – €400,-
Betaling kan eenvoudig per pin, betaalverzoek of contant in de praktijk.
Wil je een factuur op bedrijfsnaam? Dan worden de bovengenoemde bedragen exclusief btw gefactureerd.
📍 Locatie:
De sessies vinden plaats bij Para Centrum de Roos
📍 Jeruzalemstraat 51, 3061 GM, Rotterdam
📞 Voor afspraken of meer informatie: 0645 – 624275
🚗 Betaald parkeren is mogelijk in de omgeving.
Heb je vragen of wil je een afspraak inplannen? Neem gerust contact met me op!
Veelgestelde vragen
Ik loop ook bij een huisarts of bij een specialist, kan dit samen?
Een consult, een sessie, een behandeling of een andere dienstverlening van Hypnose Centrum De Roos kan niet worden gezien als vervanging van de reguliere geneeskunst. Het kan wel vaak als aanvulling worden gezien. Laten we even contact hebben om jouw situatie te onderzoeken.
Werkt dit altijd?
In hoeverre het traject resultaat heeft, is deels afhankelijk van jouw inzet en jouw geloof in hypnose. Wil je echt van je verslaving af? Hypnose is een steuntje in de rug. Jij moet zelf ook de motivatie hebben om van jouw klachten af te komen. Om al kennis te maken met hypnose en de hypnose nog succesvoller te maken, krijg je van mij een thuis hypnosesessie aangeleverd via E-mail of Whatsapp. Deze ga je zeker een week voor de afspraak een keer per dag beluisteren. Zo je weet je wat je kunt verwachten als we echt aan de slag gaan.
Hoeveel sessies zijn er nodig?
Dit is heel afhankelijk van waar je aan wil werken. Meestal merk je na één sessie al resultaat. Soms is één enkele sessie genoeg om het gewenste resultaat te behalen, er kunnen ook meerdere sessies nodig zijn. Een sessie varieert in lengte maar duurt eigenlijk nooit meer 90 minuten. Indien er na vijf sessies geen merkbare verbetering is bereikt, moet worden bezien of hypnose wel het geschikte middel voor jou is of dat het misschien beter is om een andere behandeling te ondergaan. Na de hypnose sessie zullen we rustig even napraten over wat je hebt ervaren.
Heb ik nog wel controle over mezelf?
Ja, zeker! Het lijkt niet op showhypnose. Je kan alleen in hypnose gebracht worden als je het zelf echt wil. Je blijft bij je volle verstand, sterker nog, jou brein werkt 400% scherper dan in een normale toestand. Je kunt dus weglopen, kijken, bewegen, iets weigeren, eten of drinken. Je brein is 400% scherper. Hypnose is eigenlijk een volledige ontspanning, (nee je slaapt absoluut niet!). Zelden in je leven heb je je zo ontspannen gevoeld en het is fijn om zo ontspannen te zijn. Je hoeft niets te doen, alleen maar te relaxen.
Wat kost een hypnose sessie en traject?
Dit zijn de tarieven:
Een Hypnose Sessie van +/- 90 min € 150,00
Twee Hypnose Sessies van +/- 90 min € 300,00
Drie Hypnose Sessies van +/- 90 min € 400,00
Ik gebruik medicatie, is dat een probleem?
Als je medicatie slikt dan is het de vraag welke en hoe zwaar. Is het alleen een lichte anti depressiva, dan kunnen we meestal starten zonder toestemming van een behandelend arts / psycholoog / psychiater, maar bij zware medicatie is er wel schriftelijke toestemming nodig.
Hoe hypnose anderen heeft geholpen
De hypnose therapie die ik bij Jolanda van Bavel heb gedaan zijn mij zeer goed bevallen.
Door de hypnose slaap ik beter in en ook door. Ook heb ik ondersteuning via de hypnose bij het afvallen waar ik heel blij mee ben en dit goede resultaten oplevert.
Na de hypnose is Jolanda ook als coach aanspreekbaar als ik vragen hebt.
Jeannette, Rotterdam
Om een hypnose traject in te gaan moet je zeker zijn dat je dat met iemand doet waar je vertrouwen in hebt en die je op je gemak stelt want het is niet niks. Ik ben blij dat ik dit traject bij Jolanda heb gedaan, want direct bij binnenkomst voel je je bij haar op je gemak en het voelt direct goed.
Het is een fijne sfeer waar je totaal jezelf kunt zijn. Jolanda heeft mij op weg geholpen weer wat meer zelfvertrouwen te krijgen en dat is goed gelukt!!
Marlous, Alblasserdam
Ik ben 4 jaar geleden bij Jolanda geweest om te stoppen met roken, onder hypnose, een fijne rustgevende behandeling. Je voelt je meteen op je gemak bij Jolanda. Het is een bijzondere ervaring met een gewenst effect. Sindsdien geen sigaret meer aangeraakt. Heb er ook geen behoefte aan. Zo fijn om een niet roker te zijn. Dank je wel Jolanda. Stoppen met roken is echt aan te raden, nergens geen last van en geen gemis van het roken. In die tijd is ook mijn zoon overleden en ondanks dat heb ik de kracht gekregen door de hypnose om een niet roker te blijven.
Monique, Heerjansdam
Blijvend van je verslaving afkomen?
Liever eerst contact? Bel naar 06 – 45 62 42 75 of neem direct contact op.